doornika
08 بهمن 1401 - 14:16

برگزاری نخستین جام بازی‌های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران

نخستین جام بازی‌های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، جشنواره جایزه بزرگ بازی‌های الکترونیک شهر تهران با حضور ده‌ها هزار شهروند پایتخت نشین، در 5 رشته مختلف برگزار می شود.

در این جشنواره بانوان در دو رشته کلش رویال (موبایلی) (Clash Royal) و تِرَک مانیا (Track Mania) و آقایان نیز در رشته های فیفا 23، E فوتبال 23 و کلش رویال(موبایلی)(Clash Royal) با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گفته محمد مشهدی‌یاری رئیس اداره تفریحات و بازی های سازمان ورزش، انجمن ورزش های الکترونیکی فدراسیون ورزش های همگانی نیز از این فرصت به منظور ترکیب انتخابی تیم ملی بهره خواهد برد.

بر این اساس، ثبت نام رایگان، از 5 بهمن آغاز شده و تا 18 ماه جاری ادامه خواهد داشت و علاقمندان به شرکت در این جشنواره تفریحی-رقابتی می توانند با مراجعه به نشانی armanjashnvareh.com نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این رویداد بزرگ، از 23 بهمن ماه آغاز و تا سی ام ماه جاری به طول می انجامد و در پایان جوایزی بسیار نفیس به برندگان اعطا خواهد شد.

این برنامه، ذیل جشنواره آرمان برگزار می شود که طی آن معاونت امور اجتماعی و فرهنگی به منظور ایجاد فضایی شاد و بانشاط برای مردم پایتخت، 52 رویداد مختلف فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی را تعریف کرده است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002516